Головна сторінка facebook Урядовий портал 12 липня 2020
українська англiйська

Звернення громадян  »  Порядок особистого прийому громадян

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Липень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Порядок особистого прийому громадян версія для друку RSS facebook
Управління комунікацій з громадськістю

ЗАТВЕРДЖЕНО

         Наказ Міністерства економіки України

    04.06.2009                         545   

 

 

 

ПОРЯДОК

особистого прийому громадян

керівництвом та службовими особами

Міністерства економіки України

 

Цей Порядок визначає процедуру особистого прийому громадян керівництвом та службовими особами Міністерства економіки України (далі — Міністерство).

1. Особистий прийом громадян проводиться керівництвом Міністерства відповідно до графіка особистого прийому громадян керівництвом Міністерства економіки України, затвердженого Міністром.

Особистий прийом громадян працівниками відділу роботи зі зверненнями громадян управління взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю проводиться щосереди з 9.30 по 13.00 год. та щоп’ятниці з 14.00 по 16.45 год. у громадській приймальні Міністерства за адресою: бульв. Дружби народів, 28, кімн. 107.

2. Інформація про порядок особистого прийому громадян і графік прийому громадян керівництвом Міністерства розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет, на стенді в холі 6-го під’їзду Будинку Уряду та у приміщенні громадської приймальні Міністерства.

3. Попередній запис на особистий прийом до Міністра здійснюється працівниками відділу роботи зі зверненнями громадян управління взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю у  приймальні громадян Кабінету Міністрів України в день прийому з 10.00 по 13.00.

Попередній запис на особистий прийом до перших заступників Міністра, заступників Міністра здійснюється працівниками відділу роботи зі зверненнями громадян управління взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю у громадській приймальні Міністерства в дні та години, які визначено в пункті 1 цього Порядку, та за телефоном громадської приймальні: 281-95-28 і телефоном відділу: 253-95-72, а також працівниками сектору координації роботи департаментів відповідного заступника Міністра за телефоном, визначеним у графіку особистого прийому громадян керівництвом Міністерства економіки України.

Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці та інвалідів Великої Вітчизняної війни проводиться  першочергово.

4. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до Міністра, перших заступників Міністра, заступників Міністра з'ясовується прізвище, ім'я, по батькові громадянина, його соціальний стан та категорія, зміст порушеного питання, до яких службових  осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення, а також вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх звернень.

Не допускається з'ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

5. Облік особистого прийому громадян ведеться у спеціальних журналах відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві економіки України, затвердженої наказом Міністерства від 03.06.1997 № 62.

6. Службова особа, яка здійснює особистий прийом, для  забезпечення  кваліфікованого розв'язання порушених відвідувачем питань може  залучати до їх розгляду працівників відповідних структурних підрозділів Міністерства або одержувати від них потрібну інформацію.

7. Питання, з якими звертаються громадяни, розв'язуються, якщо це можливо, під час особистого прийому. Особа, яка веде прийом, керується  законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

8. Якщо розв'язання питання, з яким звернувся громадянин, не належить до компетенції Міністерства, то службова особа, яка веде прийом,  пояснює громадянину, до якого органу державної влади або місцевого самоврядування, підприємства, установи чи організації слід звернутися для його розв’язання, і надає в цьому допомогу (адресу, номер телефону тощо).

9. Якщо розв'язання питання, з яким звернувся громадянин, потребує  додаткового вивчення і перевірки, службова особа, яка веде прийом,  одержує письмову заяву або скаргу і пояснює відвідувачеві причини  неможливого розв'язання питання під час особистого прийому, а також порядок і строк розгляду його звернення.

10. Звернення громадян, які передано на розгляд керівництву Міністерства під час особистого прийому, реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві економіки України, затвердженої наказом Міністерства від 03.06.1997 № 62.

11. Структурні підрозділи Міністерства, яким надсилаються на розгляд письмові звернення громадян, одержані під час особистого прийому, зобов'язані в установлений законом термін надати відповідь заявнику по суті питання, а ті звернення, що не потребують додаткового вивчення, розглянути невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання Міністерством.

12. Запис на повторний (протягом року) прийом з питань, які вже розглядалися керівництвом Міністерства, може бути зроблений лише в тому разі, якщо перше звернення не було вирішено по суті.

 

___________________________________

 

 

 

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України