Головна сторінка facebook Урядовий портал 12 липня 2020
українська англiйська

Економічна політика України  »  Зовнішньоекономічна політика  »  Співробітництво з СОТ  »  Обробка запитів і нотифікацій СОТ  »  Зворотній зв"язок

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Липень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Рекомендації щодо формату представлення коментарів версія для друку RSS facebook
21.02.2012 | 10:05 | Департамент співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту

Наступні рекомендації мають на меті полегшити українським виробникам і експортерам підготовку коментарів стосовно повідомлень про заплановані зміни у технічному регулюванні, процедурах оцінки відповідності, застосуванні санітарних та фіто санітарних заходів тощо, які надходять від країн-членів Світової організації торгівлі.

В цілому, коментарі можуть представлятися у довільному форматі, однак рекомендується обов‘язково включати наступну інформацію.

 

Кореспондент (ким представляється коментар):

Назва підприємства:

Адреса підприємства:

Контактна особа з питань коментарію:

Дата подачі коментарію:

Посилання на повідомлення, яке є предметом коментарію (тема, номер, дата):

 

Суть коментарію.

Підстава для подачі коментарію повинна бути чітко визначена. Наприклад, проект технічного регулювання не посилається на існуючий міжнародний стандарт, який досягає такої ж цілі, що й запропоноване регулювання.

Рекомендується головну увагу приділяти технічним аспектам запропонованого регулювання, стосовно якого підприємство може мати проблеми.

 

Обґрунтування коментарію

Доцільно привести факти на підтримку коментарію.

Рекомендується головну увагу приділяти технічним аспектам запропонованого регулювання, стосовно якого підприємство може мати проблеми.

 

Подавати коментарі слід щонайменше за 10 робочих днів до кінцевої дати (визначеної в повідомленні країни) на адресу відділу:

 

Відділ обробки запитів і нотифікацій та інформаційного забезпечення

01008, м. Київ, Грушевського, 12/2

тел. 596-68-39, тел./факс 281-95-34

E-mail: ep@me.gov.ua

 

Також відділ має доступ до офіційних повідомлень (нотифікацій) країн СОТ щодо фактичних та запланованих змін у їхніх торговельних режимах, а також у нормативно-правовому регулюванні у таких сферах як митні процедури, ліцензування імпорту, антидемпінгове регулювання, застосування захисних заходів, торговельні аспекти прав інтелектуальної власності, торгівля послугами.

 

Запити щодо інформації у зазначених сферах можуть представлятися за подібним форматом.

Із запитами та будь-якими додатковими запитаннями з питань представлення коментарів будь ласка звертайтесь за зазначеною адресою та/чи е-mail

 

Контактні особи:

Крючков Сергій Григорович, директор департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту, тел. (044) 286-02-94

Оніщук Олександра Володимирівна, начальник відділу обробки запитів і нотифікацій та інформаційного забезпечення-заступник начальника управління співробітництва з СОТ департаменту співробітництва з СОТ та з питань торговельного захисту, тел. (044) 596-68-39

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України