Головна сторінка facebook Урядовий портал 11 липня 2020
українська англiйська

Зовнішньоекономічна діяльність  »  Щодо можливостей та діяльності EXIMBANK та MEHIB у сфері розвитку торгівлі

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Липень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Щодо можливостей та діяльності EXIMBANK та MEHIB у сфері розвитку торгівлі версія для друку RSS facebook
12.04.2007 | 17:49 | Департамент двостороннього торговельно-економічного співробітництва

Угорські державні компанії ЗАТ Угорський експортний-імпортний банк (Magyar Export-Import Bank Zrt.) – скорочена назва EXIMBANK та ЗАТ Угорська компанія страхування експортного кредиту (Magyar Exporthitel Biztosító Zrt.) – скорочена назва MEHIB були утворені Урядом Угорської Республіки на основі спеціального Закону №XLII. 1994 р. “ Про Угорський експортний-імпортний банк та Угорську компанію страхування експортного кредиту” з метою сприяння реалізації проектів угорських підприємств які спрямовані на експорт товарів та послуг.

Від імені держави функції власника по відношенню до обох компаній здійснюють ЗАТ Державна компанія з питань приватизації та господарювання держаним майном (скорочено ÁPV Zrt.) в обсязі 25%+1 акція та ЗАТ Угорський банк розвитку (скорочено MFB Zrt.) в обсязі 75%–1 акція.

 

EXIMBANK

Відповідно до установчих документів EXIMBANK, з врахуванням зобов’язань, що випливають з членства УР в ЄС та OECD покликаний сприяти поліпшенню рівня конкурентноздатності експорту товарів та послуг Угорщини, а також приймати участь у реалізації експортно-орієнтованої державної економічної політики. EXIMBANK сприяє реалізації угорського експорту шляхом надання послуг угорським фінансовим компаніям, а також безпосереднім кредитуванням угорських експортерів, або іноземних покупців угорської продукції.

EXIMBANK надає, зокрема наступні послуги:

Кредитування вітчизняного, або іноземного покупця для попередньої оплати експортних операцій;

Міжбанківське кредитування покупців;

Проектне кредитування покупців;

Експортні гарантії;

Форфейтінг;

Послуги по прийняттю та поділу ризику.

У рамках надання грошових кредитів та з метою сприяння експортному фінансуванню EXIMBANK має можливості надання кредитів з пільговими процентними ставками угорським та іноземним фінансовим компаніям та підприємницьким структурам які здійснюють експорт угорських товарів та послуг, а також їх іноземним покупцям.

Відповідно до угорського законодавства на таке пільгове кредитування у праві розраховувати також і особа, яка реалізує інвестиційний проект за межами Угорщини при умові, що проект здійснюється зі значною долею використаної угорської продукції. У залежності від обсягу інвестицій мінімальна частка використаної при реалізації проекту угорської продукції повинна складати від 35 до 55 процентів від загальної суми інвестицій. При реалізації масштабних проектів цей відсоток може бути визначений у індивідуальному порядку.

Угорська держава надає безумовну поруку за гарантії та інші зобов’язання пов’язані з діяльністю EXIMBANK-а.

Детальну інформацію про EXIMBANK можна отримати на веб-сторінці: www.eximbank.hu угорською, англійською та російською мовами, або безпосередньо в офісі цього банку:

Адреса: H-1065 Budapest, Nagymező utca 46-48.

Адреса для листування: 1244 Budapest, Pf.: 913

E-mail: eximh@eximbank.hu

Тел: +361-374-9100, Факс: 269-4476

 

MEHIB

Відповідно до установчих документів метою діяльності MEHIB є поділ фінансових ризиків при операціях з експортом угорських товарів та послуг, сприяння зовнішньоекономічної діяльності, особливо стосовно угорських товарів та послуг, посилення позицій угорських товарів на зовнішніх ринках, полегшення доступу експортерів до кредитних ресурсів.

MEHIB надає, зокрема наступні послуги:

Страхування кредиту поставок на період до та після здіснення поставок на випадки ризиків неплатоспроможності та відмови від платежу при здійснені експортних операцій;

Страхування кредиту поставки на період виготовлення та поставки продукції при експорті продукції до країн з підвищеним рівнем ризику;

Страхування факторингу;

Страхування кредиту придбання;

Страхування експорту лізингу;

Страхування інвестицій.

Детальну інформацію про MEHIB  можна отримати на веб-сторінці: www.mehib.hu угорською мовою., або безпосередньо в офісі цієї страхової компанії:

Адреса: H-1065 Budapest, Nagymező utca 46-48.

E-mail: info@mehib.hu

Тел: +361-374-9200, Факс: 2611198

 

Більш ніж 10 річний практичний досвід підтвердив дієвість вищенаведених інструментів сприяння експорту угорської продукції. Слід підкреслити їх зручність при реалізації інвестиційних проектів за участі угорського капіталу. Так за участі фінансування EXIMBANK-у та страхування MEHIB реалізовано низка угорських інвестиційних проектів у першу чергу у сусідніх з Угорщиною країнах Румунії та Словаччині в обсязі понад 2 мільярда доларів США. Близько на 1 мільярд доларів США реалізуються угорські інвестиційні проекти у Російській Федерації.

Користування послугами EXIMBANK-у та MEHIB було б доречним для українських учасників зовнішньо-економічної діяльності при здійснені експортно-імпортних операцій з використанням угорської продукції і особливо для органів місцевого і регіонального самоврядування при реалізації інвестиційних проектів у сферах комунального та житлового господарства, розвитку транспортної інфраструктури, реалізації спільних з угорськими структурами комерційних проектів.

 

Інфоpмацiя пpо основні валютно-фінансові умови кpедитної лінії Ексімбанку Угорщини

під покриття угорської страхової корпорації MEHIB

 

Країна-кредитор, іноземні кредитні та страхові програми / лінії

На які цілі може бути наданий кредит Позичальнику / Компонент

Валюта кредиту

Строк кредиту

Основні умови кредиту

1

2

3

4

5

 

 

Угорщина

Кредити під покриття угорської страхової корпорації MEHIB

Експортні кредити для фінансування поставок товарів/ послуг з Угорщини

в Україну.

USD

EUR

до 5 років

Обсяг фінансування - 85% суми зовнішньоекономічного контракту.

Авансовий платіж - 15% вартості контракту, має бути сплачений Позичальником до отримання кредиту.

Відсоткова ставка залучення:

LIBOR для USD або Euribor для EUR плюс маржа Кредитора; або CIRR для кредитів в USD або в EUR; узгоджується з кредитором по кожному проекту окремо;

- інші платежі

(комісія за зобов’язання від 0,25% річних до 0,5% річних на невикористану суму кредиту; комісія за управління від 0,25% до 0,7% від суми кредиту, тощо), узгоджуються з кредитором по кожному проекту окремо;

- страхова премія

розмір встановлюється індивідуально для кожного кредитного проекту залежно від його рейтингу, терміну та суми кредиту; сплачуються імпортеромразі відповідної домовленості з експортером сплата можлива за рахунок експортера або спільно імпортером та експортером). Є можливість фінансування страхової премії за рахунок кредиту.

   

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України