Головна сторінка facebook Урядовий портал 16 жовтня 2019
українська англiйська

Економічна політика України  »  Зовнішньоекономічна політика  »  Співробітництво між Україною та ЄС  »  Двосторонні органи Україна-ЄС  »  Підкомітети в рамках Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Жовтень 2019
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Дванадцяте спільне засідання Підкомітету № 2 "Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика" версія для друку RSS facebook
08.12.2010 | 13:58 | Департамент співробітництва з Європейським Союзом

29 вересня 2010 року у м. Брюссель (Королівство Бельгія) відбулося  Дванадцяте спільне засідання Підкомітету № 2 “Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика” Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС (далі - Підкомітет).

Головував на засіданні Хеліодоро Темпрано Арройо – начальник відділу Генерального Директорату Європейської Комісії з питань економіки та фінансів – зі сторони ЄС, співголовував на засіданні Пятницький Валерій Тезійович – заступник Міністра економіки України – з Української сторони.

Питання, які розглядалися під час засідання Підкомітету стосувались, зокрема тенденцій економічного розвитку в ЄС та Україні, фіскальної, монетарної та фінансової політик, було обговорено питання щодо надання макрофінансової допомоги Україні. У ході засідання Українська сторона повідомила про проведення ряду структурних реформ, які стосуються податкової сфери, фінансів, енергетики та соціального управління.

У цілому Дванадцяте спільне засідання Підкомітету стало черговим важливим кроком у забезпеченні конструктивного діалогу з окремих актуальних питань співробітництва між Україною та ЄС у соціально-економічній сфері, з питань фінансів та статистики.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України