Головна сторінка facebook Урядовий портал 05 червня 2020
українська англiйська

Прес-центр  »  Новини

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Червень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Багато українських виробників вже зараз готові експортувати свої товари до ЄС - Пятницький версія для друку RSS facebook
29.04.2014 | 17:09 | Прес-служба Мінекономрозвитку

На сьогодні в Україні працює велика кількість підприємств, які вже сьогодні готові виходити зі своєю продукцією на ринок Європейського союзу, зазначив Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький у своєму виступі в рамках конференції: «Спрощення процедур міжнародної торгівлі: світова практика та Україна».

За його словами, поглиблення економічної співпраці з ЄС та полегшення виходу на європейський ринок позитивно вплине в першу чергу на роботу вітчизняних виробників курятини, кондитерських виробів, текстилю. Підприємства цих галузей вже давно працюють за європейськими стандартами.

Що стосується інших українських компаній, то, на його думку, застосування Євросоюзом режиму автономних торгівельних преференцій по відношенню до вітчизняних товарів може стати для них гарним стимулом привести свої стандарти виробництва у відповідність з європейськими, звісно, якщо самі підприємства мають бажання розширити ринки збуту власної продукції.

«Ця Угода відкриває нові ніші для всіх, просто потрібно їх знайти», - зазначив Урядовий уповноважений.

При цьому Валерій Пятницький наголосив, що режим автономних торгівельних преференцій з ЄС є свого роду підготовчим етапом для українського бізнесу перед створенням зони вільної торгівлі з Евросоюзом.

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України