Головна сторінка facebook Урядовий портал 05 червня 2020
українська англiйська

Економічна політика України  »  Зовнішньоекономічна політика  »  Співробітництво між Україною та ЄС  »  Двосторонні органи Україна-ЄС  »  Підкомітети в рамках Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС

Розсилка новин
Вакансії
Зворотний зв'язок
Мапа сайту
Каталог послуг
 

Пошук по сайту

 розширений пошук »
« Червень 2020
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]Підкомітети в рамках Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС версія для друку RSS facebook
17.11.2006 | 16:33 | Департамент співробітництва з ЄС

В рамках Комітету з питань співробітництва за домовленістю з Європейською Стороною створено 7 (сім) підкомітетів, засідання яких, як правило, відбуваються з періодичністю не рідше одного разу на рік для обговорення на експертному рівні стану співпраці України та ЄС в таких сферах:

Підкомітет № 1: Торгівля та інвестиції (питання СОТ; торгівля товарами та послугами; технічні бар’єри в торгівлі, інвестиції, заснування компаній, права інтелектуальної власності та державні закупівлі (у контексті торгівлі); створення зони вільної торгівлі; антидемпінгові та захисні заходи; специфічні галузеві торговельні питання; сільське господарство, рибальство, санітарні та фітосанітарні питання).

Підкомітет № 2: Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика акроекономічні питання; соціальна політика та політика в сфері зайнятості; статистика фінансових ринків; структурні реформи; стратегії сталого розвитку (екологічного, соціального та економічного); оподаткування; управління державними фінансами, в тому числі аудит та фінансовий контроль; фінансові послуги; загальні принципи надання технічної допомоги).

Підкомітет № 3: Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в регуляторній сферіпівробітництво в регуляторній сфері стосовно промислових товарів (стандарти, технічні норми, оцінка відповідності); діалог щодо промислової політики; малі та середні підприємства; державні закупівлі та права інтелектуальної власності (регуляторні аспекти), корпоративне законодавство, захист прав споживачів, розгляд регуляторного співробітництва та апроксимації законодавства).

Підкомітет № 4: Енергетика, транспорт, ядерна безпека та екологія (інтеграція енергетичних ринків, енергетична інфраструктура, ядерна безпека, енергоефективність, виробництво енергії, транспорт, програма Галілео, безпека морських перевезень, захист довкілля).

Підкомітет № 5: Митне та транскордонне співробітництво (митне співробітництво, транскордонне співробітництво, питання, що не входять в компетенцію ПК 6).

Підкомітет № 6: Юстиція, свобода та безпека (боротьба із організованою та міжнародною злочинністю, транскордонна співпраця в сфері юстиції, свободи та питань безпеки, управління кордонами, міграція, притулок, “відмивання” грошей, боротьба з наркотиками, запобігання протизаконній діяльності, судова реформа, боротьба з корупцією, верховенство права, якісне управління).

Підкомітет № 7: Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа (космос, загальні аспекти супутникової навігації, освіта, участь у 6-й Рамковій програмі ЄС, технології інформаційного суспільства/інформаційне суспільство (аспект досліджень), культура, громадське здоров’я, лібералізація електронних комунікацій, регуляторна база, он-лайнові послуги, медіа-політика).

Головування під час засідань Підкомітетів здійснюється почергово представниками обох Сторін відповідно до правил головування в Комітеті з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Координацію роботи та підготовку до спільних засідань Підкомітетів №№ 1, 2 та 3 здійснює Мінекономіки, Підкомітету № 4 – Мінпаливенерго, Підкомітету № 5 – Держмитслужба, Підкомітету № 6 – Мін’юст, Підкомітету № 7 – МОН.

Для вирішення окремих проблемних питань, що виникають в двосторонніх відносинах Україна-ЄС і належать до компетенції відповідних підкомітетів, створюються спільні робочі групи. Зокрема, в рамках Підкомітету № 1 „Торгівля та інвестиції” діє Робоча група з питань покращення захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

 

 


Ia?aoia?iaiue yeieiae?aneee oi?oi «GREEN MIND»
Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна)
© Міністерство економічного розвитку і торгівлі України